Hizmetler

Yardıma muhtaç hayatların ümidi olmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

hizmetler

Kan İhtiyacı Duyurusu

İnsanlar kendileri veya yakın çevresi için çeşitli sebeplerle hayatlarının bir kısmında kan bağışına ihtiyaç duyabilirler. Sitemizde sunduğumuz kan ihtiyacı duyurusu hizmetimizle siz de kan ihtiyacınızı kolaylıkla büyük kitlelere duyurabilir, insanlık ve hayat için umudunuzu koruyabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için butona tıklayın!

hizmetler

Kan Bağışı

Kan bağışı yapabileceğiniz bir kan kuruluşu mu arıyorsunuz? Eğer cevabınız evet ise siz yardımseverlere sunduğumuz kan verme hizmetimiz sayesinde, kolaylıkla kan bağışında bulunabilirsiniz. Bu hizmetimiz hakkında sitemiz üzerinden daha detaylı bilgi almak için butona tıklayabilirsiniz.

hizmetler

Kan Bağışı Sorgulama

Bir insan olarak toplumsal görevinizi yerine getirmek ve başkalarına yardım etmek için kan vermek istiyor olabilirsiniz. Sunduğumuz kan bağışı sorgulama hizmetimiz sayesinde yönlendirme yaptığımız kan kuruluşlarında kan verebilir durumda olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için hizmetimize göz atın!

Şimdi Randevu Alın!

Hizmetlerimizden Yararlananlar!

Hizmetlerimizden faydalanan kişilerin yorumları

Hale A.

Kan İhtiyacı Duyurusu
Komşumuz Mümtaz Amca gece aniden rahatsızlanmıştı. Hastaneye gittiğimizde trombosit eksikliğinin neden olduğunu öğrendik. Komşuluk görevimizi yapmak adına Mümtaz amcanın kan grubu olan A Rh+ kanı aramaya başladık. Çok şanslıyız ki kan bağışı merkezi sitesini bulduk ve yönlendirdikleri kan kuruluşlarında kanı bulduk. Mümtaz amca da dahil sizlere çok teşekkür ediyoruz.
Berfu S.

Kan Bağışı Sorgulama
Küçüklükten beri kan bağışlamak istiyorum. Ancak bazı hastalıklarım olduğu için bağışlayacağımı düşünmüyordum. Arkadaşım Fatma, bu sitenin böyle bir hizmeti olduğundan bahsetti. Bende kendilerinin sitesini inceledim ve sitede yer alan bilgiler ölçüsünde ilgili kuruluşlara gittim. Bu site sayesinde kan verebileceğimi öğrendim ve şu anda çok huzurlu hissediyorum. Çok teşekkür ederim.
Metin H.

Kan Bağışı
Eski oturduğumuz yerde düzenli olarak kan bağışında bulunuyordum. Ancak taşınmamızdan dolayı yeni oturduğumuz yeri bilmiyordum. Kan kuruluşlarını araştırırken kan bağışı merkezine rastladım. Yönlendirdikleri yerlerin bana yakın olduğunu öğrendim. Bu hizmetleri için ekibe çok teşekkür ederim. Yine düzenli olarak kan vermeye devam ediyorum.

Kan Bağışı Merkezi Her Koşulda Yanınızda!

Kan Bağışı Merkezi, barındırdığı memnuniyet anlayışı ve güven esaslı yaklaşımıyla, pek çok başarıya imza atmıştır. Uzun yıllardır başarıyla buluşan sunduğu hizmetler sayesinde, kan donörü olmayı hedefleyen kişiler için bir yardımcı niteliği kazanmıştır. Sesini duyuramayan ve sevdikleri için bir damla kan bulmak umuduyla çabalayan insanlara sunduğu duyuru hizmetiyle, onların yüzlerce kişiye erişmelerine olanak vermiştir. Eğer siz de kan bağışı yaparak bir hayat kurtarmak için en doğru yolu arıyorsanız, ihtiyacınız olan her şey burada! Hemen bizimle iletişime geçin.    * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

    Sunduğumuz Hizmetlerin Başarı Sertifikaları

    Sunduğumuz hizmetlerle bağışçı ve kana ihtiyacı olanları bir noktada buluşturuyoruz.