Kan Bağış Noktaları

Kan bağışı yapmak istiyorsunuz ama nereden yapacağınızı bilmiyor musunuz? Korkmayın! Bizimle iletişime geçerek doğru yönlendirme alabilir, bağışınızı doğru noktalarda yapabilirsiniz!

kan-bagisi-merkezi

Bizler Kan Bankası olarak, kan bağış noktaları hakkındaki bilgileri ve çeşitli kan bağışı merkezi için sizleri bilgilendirmek adına buradayız. Sizler de bağışçı olup birçok hayata dokunabilir ve aynı zamanda kendinizi de sağlıklı tutabilirsiniz! Tek yapmanız gereken size en yakın kan bağışı merkezine ulaşmak ve bağış yapmak!

Kan Bağışı İçin Gereken Bütün Konularda Destek Olan Kurumlarımız

Kan Ver

Türk Kızılayı İstanbul

Türk Kızılayı Ankara

Türk Kızılayı İzmir

Türk Kızılayı Bursa

Türk Kızılayı Antalya

Türk Kızılayı Konya

Türk Kızılayı Adana

Türk Kızılayı Şanlıurfa

Türk Kızılayı Gaziantep

Türk Kızılayı Kocaeli

Türk Kızılayı Mersin

Türk Kızılayı Diyarbakır

Türk Kızılayı Hatay

Türk Kızılayı Manisa

Türk Kızılayı Kayseri

Türk Kızılayı Samsun

Türk Kızılayı Balıkesir

Türk Kızılayı Kahramanmaraş

Türk Kızılayı Van

Türk Kızılayı Aydın

Kan vermenin önemi, burada saymakla bitmez desek, yeridir. Bağışı alan kişiye olan yardımları bir kenara, bağışçının kendisi için de birçok faydası vardır. Aynı zamanda farklı kan bağışı çeşitleri de bulunur. Bunlar, kök hücre, aferez, immün plazma ve kan bağışı olarak gruplandırılır. Belirlenen ihtiyaca göre sizlere hangi türde kan alınacağı konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılır. Sizleri yönlendirdiğimiz kuruluşlardan da bilgi alıp hangi türde kan bağışı yapacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kısa Sürede Cevap Alırsınız!

Sorularınızı mesai saatleri içinde hemen cevaplarız!

Kan Bağışıyla Mutlu Sona Kavuşan Danışanlarımız!

Mert N.

Kan Bağışı
Bağışçı olmak istiyordum ve nereden başlayacağım konusunda bilgi almak için araştırma yapıyordum. Ardından bu site ile karşılaştım ve ekip bana doğru yolu bulmamda yardımcı oldu. Artık iki ayda bir kan bağışında bulunuyorum. Teşekkürler!
Fatma E.

İmmün Plazma
Ben zaten uzun süredir düzenli bağışta bulunmaktayım. Fakat site üzerinden yapılan yönlendirmeler ile plazma bağışında bulunup korona hastası birinin tedavisinde katkı sağlama şansı buldum. Bu mutluluğun tarifi yok, teşekkürler!
Barış E.

Kök Hücre
Ben düzenli olarak kan bağışı veren biriyim. Kan Bankası sayesinde kök hücre bağışıyla alakalı birçok bilgi sahibi oldum. Ardından gerekli başvuruları yaptım ve şu an kök hücre bağışçısıyım!

Aklınıza takılan her soruyu cevaplamak için buradayız!

Kan bağışıyla alakalı bilinmesi gerekenleri anlatmak için çalışıyoruz!

Kan bağışı hayat kurtarır mottosuyla başladığımız yolculukta çalışmaya uzun süredir devam ediyoruz. Sizlere kan bağış randevu, kan bağış çeşitleri ve kan bağışı merkezleri hakkında bilgi vermek amacıyla buradayız. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu formlarımız üzerinden bize iletirseniz, mesai saatleri içinde geri dönüş sağlarız. Siz de bağış yaparak birilerinin umudu olabilir, hayat kurtarabilirsiniz! Tek yapmanız gereken, size en yakın bağış merkezine giderek bağışta bulunmak!    * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.