Kan İhtiyacı Duyurusu

Bağışta Bulunabileceğiniz Kan Bağış Yerleri

kan-bankasi

Kan ihtiyacı duyurusu her an, her daim hızlı bir şekilde insanlara iletilir. Bizler, bu doğrultuda insanları yönlendirmek ve bilinçlendirmek için çalışmaktayız. Mesela ülkemizde en az bulunan kan grubu AB Rh Negatif kan grubudur. Bizler ne kadar çok duyuru yapıp bağışçıların önünü açarsak, bu ihtiyacın o kadar az olacağına inanıyoruz! Siz de buna ortak olmaz istemez misiniz?

Sorumuza cevabınız evet ise, sizleri bağış yapabileceğiniz kan bağış yerleri, kan bağışı çeşitleri gibi konularda sizleri bilgilendirmek için buradayız. Ülkemizde özellikle 2022 yılı içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde kan bağışı ihtiyacı hiç olmadığı kadar arttı. Ne kadar fazla kişiye umut olursak, o kadar güzel olacaktır!

Korona pandemisi sürecinde immün plazma tedavisi yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Bu da ek kan takviyesi ihtiyaçlarını artırdı. Sitemizde bu yönde gereken kan bağışı duyurularına sizleri yönlendirebiliriz.

Kan Bağışı Hakkında Ayrıntılı Bilgi için Bize Ulaşabilirsiniz!

Kan İhtiyacı Duyurusu Hakkında Bilgi Alın!

Trombosit kan, immün plazma, kök hücre, kan bağışı çeşitleri arasında saydığımız bağışlardandır. Bir kan ihtiyacı duyurusu yapıldığında, bağışın hangi çeşitte olması istendiği, bağış yapacak kişinin olması gereken kriterler gibi birçok bilgiye de duyuruda yer verilmektedir. Yani bağış yapmanız gerekirse, aklınızda soru kalmadan bağışı gerçekleştirebilirsiniz diyebiliriz. Bağış konusundaki ana kriterlerden biri, 18-65 yaş aralığında olmanızdır. Bu kurallara uyan herhangi bir kişi ek gereksinimler istenmediği müddetçe kan bağışında bulunabilir.

kan-ihtiyaci-duyurusu

Gönüllülük Esas Alınarak Çalışıyoruz!

Bizler bu yola “kan bağışı hayat kurtarır” mottosunu baz alarak çıktık. Bu yönde gönüllülüğü esas alarak ilerlemekteyiz. Çünkü, kan bağışçısı olarak sizden gönüllülük dışında başka hiç bir şey istenmez. Bizler de buna oldukça önem veririz. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu da mesai saatleri içinde hemen cevaplamaktayız.

Sorularınız Cevapsız Kalmaz!

Sitemizi inceledikten sonra aklınıza takılan sorular olursa, sayfalarımızda yer alan iletişim formu üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri içinde, çok kısa sürede geri dönüş sağlamaktayız.

Mesai saatleri dışında da en geç 2 saat içerisinde sizlere geri dönüş sağlarız. Sizleri bağış yapma konusunda ne kadar bilgilendirirsek, o kadar insanın hayatına dokunuruz!

Çünkü, kan bağışı hem bağışı alan kişiye hem de bağış yapan kişiye birçok katkı sağlamaktadır. Bu katkılar konusunda diğer sayfalarımızı inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Bu yüzden bağış yaparak birilerinin yarınlarına umut olabilmek, herkes için bir kazanç diyebiliriz! Yaşadığınız yerin herhangi bir noktasında bağış yapma imkanınız var!

Kan bağış yerleri, şehrinizin çeşitli noktalarında kimi zaman merkez olarak, kimi zaman da bir bağış aracında olabilir.

Yarınlara Umut Olan Danışanlarımız!

Kanda Yapılan Testler Sayesinde Kan Verebilen Kişiler

Belma B.
Pandemi sürecinde bir kez korona geçirdim. Ardından bundan dolayı plazma bağışında bulunabileceğimi öğrendim. Kan Bankası sayfası sayesinde de doğru kişilere ulaşıp bağışımı yaptım. Tüm ekibe yardımları ve yönlendirmeleri için teşekkür ederim.
Serhat Ö.
Düzenli kan bağışı yapmaktayım. Fakat daha fazlasını nasıl yapabilirim diye düşünmekten de kendimi alamıyorum. Bu yönde araştırma yapmaya başladım ve bu site ile karşılaştım. Kök hücre bağışı hakkında bilgi sahibi oldum ve kök hücre bağışçısı da oldum. Teşekkürler!
Nalin E.
Kan Bankası sitesi aracılığıyla bir tanıdığımızın bir trombosit ihtiyacı olduğunu duyurulardan gördüm. Ardından kendisine yardımcı olma şansım oldu. Yaşadığım gönül rahatlığı ve mutluluğun tarifi yok! Çalışmaları ve yönlendirmeleri için tüm ekibe kendi adıma teşekkür ediyorum.

Kan Bağışı Merkezi Her Koşulda Yanınızda!

Kan Bağışı Merkezi, barındırdığı memnuniyet anlayışı ve güven esaslı yaklaşımıyla, pek çok başarıya imza atmıştır. Uzun yıllardır başarıyla buluşan hizmet standartları sayesinde, kan donörü olmayı hedefleyen kişiler için bir yardımcı niteliği kazanmıştır. Sesini duyuramayan ve sevdikleri için bir damla kan bulmak umuduyla çabalayan insanlara sunduğu duyuru hizmetiyle, onların yüzlerce kişiye erişmelerine olanak vermiştir. Eğer siz de kan bağışı yaparak bir hayat kurtarmak için en doğru yolu arıyorsanız, ihtiyacınız olan her şey burada! Hemen bizimle iletişime geçin.  * Bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

  Size Yakın Kan Bağış Yerleri Hakkında Bilgi Sahibi olun!

  Farkında olmadan birilerinin umudu olabilirsiniz!

  kan-bagis-yerleri

  Kan bağışı merkezi olarak Ankara, İstanbul, Bursa ve daha birçoğu… Herhangi bir ilin herhangi bir bölgesinde birinin kan ihtiyacı her an doğabilir. Bu ihtiyaca cevap olacak kişi siz olabilirsiniz!

  Bizler de, sizleri gerekli yerlere göndermek için çalışıyoruz. Ayrıntılı bilgiler için bize ulaşın! Bağışta bulunabileceğiniz kuruluşları sizler için listeledik! Buralara başvurup kan bağışında bulunabilirsiniz!

  Kan İhtiyacı duyurusu, her zaman vardır desek yerinde bir bilgi vermiş oluruz. Şöyle ki, en basit ameliyatlardan tutun yaşanan ani durumlara kadar her an her yerde bir kan ihtiyacı doğabilir. Yapılan bağışlar ne kadar çok olursa, ihtiyaç anında o kadar kolay kan bulunmaktadır. Kan ihtiyacı duyurularını görmek ve yaşadığınız yerdeki duyurulara göz atmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.